Світла пам’ять Вам, професоре!

 

Оксіюк ОГ

Шановні колеги, дорогі друзі!

На 66-му році пішов із життя завідувач кафедри кібербезпеки та захисту інформації доктор технічних наук, професор Олександр Глібович Оксіюк.

Гірка звістка про непоправну втрату сколихнула колектив факультету інформаційних технологій. Олександр Глібович був талановитим наставником, порядною людиною, товаришем, професіоналом та науковцем. Його життя було сповнене світлом, кожну його мить він віддавав світу і людям, радів зустрічам з ними, намагався кожному підставити своє плече та надати допомогу.

Професор Оксіюк О.Г. написав понад 200 наукових праць, серед яких 4 монографії, 8 навчальних посібників, понад 80 статей у фахових виданнях України та закордону. За вагомий внесок у розбудову української освіти і науки Олександр Глібович був неодноразово нагороджений відзнаками та грамотами Міністерства освіти і науки України та інших відомств.

Світла, добра згадка про Олександра Глібовича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, поважав, хто жив і працював поруч із ним, і кого він навчав. Кажуть, що людина живе доти, доки її пам’ятають. Для нас професор Оксіюк О. Г. назавжди залишиться усміхненим і життєрадісним колегою, мудрим наставником та справжнім другом!

Найщиріші співчуття висловлюємо рідним та близьким. Низько схиляємо голови за упокій його душі. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу в Царство небесне.

Comments are closed.