МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ ТУ З DORTMUND UNIVERSITY

3 жовтня 2019 року за запрошенням на кафедру технологій управління  і на факультет інформаційних технологій прибули представники факультету комп’ютерних наук Дортмундського університету прикладних наук та містецтв, що у Німеччині (Dortmund University of Applied Sciences and Arts<https://www.ue-germany.com/blog/best-time-of-your-life?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=Study_in_Germany_CIS_Search_Ukraine&utm_adgroup=Competitiors&gclid=Cj0KCQiA2ITuBRDkARIsAMK9Q7PKfHBeYJnwjHXW0z4KCH3tlDXr_Sq1sl942I6qkd7eT2jsQEaCD2caAuFLEALw_wcB>) доктор наук, професор Штефан Рекер та Олена Дян.
Мета візиту – укладання двохсторонніх договорів про співпрацю та взаємодію і галузі інформаційної аналітики.
У результаті зустрічей з керівництвом факультету інформаційних технологій та Університету і були досягнуті домовленності щодо співпраці наших університетів, які оформлені у вигляді меморандуму про співробітництво. При цьому передбачається обмін кращими студентами-магістрантами що проходження практики та освітньої мобільності студентів, проведення літніх шкіл, обмін викладачами тощо.
Одним з перших кроків такої співпраці є запрошення к.т.н., доцента Єгорченкова О.В. з викладанням циклу лекцій на англійській мові до студентів у Дортмундський університет.

Dor-1-300x211

Comments are closed.