ПартнериMicrosoft_logo_(2012).svg

Microsoft

Корпорація Майкрософт (Microsoft Corporation)  — багатонаціональна корпорація комп’ютерних технологій із всесвітнім продажем в 39 790 млн долл. США (2005) і 71 553 працівниками в 102 країнах (липень 2006) є найбільшою у світі компанією — виробником програмного забезпечення. Головний офіс розташований в корпоративному кампусі в Редмонді, штат Вашингтон.

Найпопулярнішими продуктами корпорації є операційні системи «Microsoft Windows» і офісний пакет «Microsoft Office». Майкрософт володіє значними компаніями в інших частинах ринку, як кабельна телевізійна мережа MSNBC, інтернет-портал MSN і мультимедійна енциклопедія Майкрософт «Encarta» . Компанія також продає апаратне забезпечення, наприклад комп’ютерні миші Майкрософт, а також такі розважальні продукти, як «Xbox», «Xbox 360», «Xbox One» й «MSN TV».

Ім’я «Майкрософт» означає програми для мікрокомп’ютерів, що зараз часто зменшують до двох літер — МС (або англ. MS). Компанія була заснована в місті Альбукерке, Нью-Мексико 4 квітня 1975 Білом Гейтсом та Полом Алленом, щоб розвинути і продавати програмну мову «BASIC» для «Altair 8800». Після буму ринку персональних комп’ютерів «АйБіЕм» (IBM PC) в середині 80-их років Майкрософт, завдяки своєму контракту з «IBM» по випуску операційної системи «MS-DOS» став одним з лідерів ринку програмного забезпечення. Після цього компанія випустила акції на ринок, що зробило деяких працівників компанії мільйонерами. Ціна акцій підвищувалася постійно до початку 2000-х років. «Microsoft Windows», спочатку додаток до «MS-DOS», що компанія продавала, став найпоширенішою операційною системою у світі. Компанія продовжує експансію на телевізійний і розважальний ринки. Також Майкрософт традиційно підтримує Usenet новинні групи й World Wide Web, та нагороджує Microsoft MVP статусом волонтерів тих, хто був корисним для користувачів продуктів Майкрософт.

Майкрософт запровадив для своїх працівників Розробниково-центричну ділову культуру. Прикладом цього є принцип їсти їжу власної собаки, що застосовується в тестуванні нових продуктів компанії серед власних працівників. Також, задля долучення до спільноти розробників поза компанією підтримується Мережа Розробників Майкрософт (MSDN). Майкрософт звинувачений в монополістичній практиці міністерством юстиції США, що серед багатьох судив Майкрософт за значні зловживання і додавання програм.

Гаслом «обійми, продовж і загаси» часто описують стратегію Майкрософт на входження продукту на ринок з широким використанням різних стандартів, продовження їх використання з власними поліпшеннями, і потім використовуючи різниці відкидання конкурентів. Додатково, Майкрософт критикується за мережеву небезпечність програм. Хоча Майкрософт виграв декілька нагород, як «1993 Найбільш інноваційна компанія, що працює у США» від журналу «Fortune», а також входить до списку компаній «Fortune 500».

microsoft.com


IBM

IBM

International Business Machines Corporation (вимовляється Ай-Бі-Е́м, також відома як IBM або «Блакитний гігант») — американська електронна корпорація, найбільший світовий виробник усіх видів комп’ютерів і програмного забезпечення, один з найбільших провайдерів глобальних інформаційних мереж. Корпорація посідає шосте місце в списку найбільших компаній світу. Штаб-квартира розташована у Армонку, штат Нью-Йорк, США. Історія починається з 19 століття. IBM виробляє та продаєапаратне та програмне забезпечення, послуги (хостинг, консалтинг) у сферах від мейнфреймів до нанотехнологій.

Враховуючи штат у 330.000 співробітників по-всьому світу та дохід у $91 млрд у 2005 р., IBM є найбільшою компанією у галузі інформаційних технологій у світі. У власності IBM більше патентів, ніж у будь-якої іншої технологічної компанії. IBM маєінженерів та консультантів у більш ніж 170 країнах, а IBM Research має вісім лабораторій по всьому світі. Співробітники IBM здобули п’ять Нобелівських Премій, чотири Премії Тюринга, п’ять Національних Медалей за розвиток технологій, та п’ять Національних Медалей за розвиток науки. Як виробник чипів, IBM входить у двадцятку лідерів продаж транзисторних виробів.

ibm.com


800px-Oracle_wordmark.svg_

Oracle Corporation

Oracle (Oracle Corporation) — американська корпорація, найбільший в світі розробник програмного забезпечення для організацій, великий постачальник серверного обладнання. Oracle Corporation (nasdaq ORCL) — одна з найбільших американських компаній, розробників систем керування базами даних, інструментів для розробки баз даних, а також ERP-систем.

Штаб-квартира корпорації знаходиться у США, в штаті Каліфорнія, поряд із Сан-Франциско. В Oracle працює понад 101950 осіб по всьому світу станом на 2009 рік. Корпорація збільшила свою частку на ринку програмного забезпечення за рахунок органічного зростання і через ряд високотехнологічних придбань. На 2007 рік Oracle стала третьою за величиною доходів на програмному забезпеченні компанією після Microsoft і IBM.

Флагманським і найвідомішим продуктом є система управління базами даних Oracle. Компанія також будує ряд інструментів для розробки баз даних і систем середнього рівня програмного забезпечення, програмного забезпечення для планування ресурсів підприємства (ERP), Customer Relationship Management Software (CRM) та управління ланцюжками постачання (SCM).

oracle.com


 

EPAM_logo

EPAM Systems

Американська ІТ-компанія, виробник замовного програмного забезпечення, фахівець з консалтингу, резидент Білоруського парку високих технологій. Штаб-квартира компанії розташована у Ньютауні, а її відділення представлені в 25 країнах світу.

Сфера діяльності:

 • Financial Services
 • Business Info & Media
 • Retail & Distribution
 • Software & Hi-Tech
 • Travel & Hospitality
 • Life Sciences & Healthcare
 • Energy & Utilities
 • Automotive

 


uсс
Всеукраїнська громадська організація «Рада з конкурентоспроможності індустрії інформаційно-комунікаційних технологій України»

Створена 18 Мая 2012 року з ініціативи профільних експертів, народних депутатів України та представників центральних органів виконавчої влади, бізнесових кіл в сфері ІКТ, діячів науки і освіти та осіб, зацікавлених в постійному розвитку цієї сфери в Україні.

Місією організації є формування конкурентоспроможності національної індустрії інформаційно-комунікаційних технологій для отримання Україною гідного місця в світовій економіці.

itcompete.org


 

брейнBrain Basket Foundation

Громадська організація, створена з метою залучення спеціалістів в ІТ. Займається розвитком освітнього ринку в ІТ-галузі та зможе дати поштовх освітній екосистемі.


 

асоціаціяАсоціація “Інформаційні технології України”

Створена у квітні 2004 року провідними компаніями-розробниками програмного забезпечення. Існує три рівні членства: дійсне, асоціативне і академічне. Асоціативне членство дає можливість охопити широке коло регіональних і невеликих компаній, а академічне передбачено для ВНЗ та НДІ.

Членство В Асоціації є відкритим. В теперішній час членами Асоціації являються більше 45 провідних ІТ компаній України.


 

пласисПласіс

Національний лідер на ринку України, та багатьох країн світу, системної інтеграції та автоматизації систем оплати для банківського, транспортного та комерційного секторів.

 


logo_cat

«Цеппелін Україна ТОВ»

Ексклюзивний офіційний дилер на українському ринку всесвітньо відомої компанії Caterpillar ®. Ми є частиною великої міжнародної мережі компаній, яка займається поставками промислової, сільськогосподарської та будівельної спецтехніки. Zeppelin GmbH – німецький промисловий концерн, представлений в 20-ти країнах по всьому світу в сфері дилерства та виробництва.

Пропонована нашою компанією широка номенклатура продукції допомагає клієнтам вирішувати завдання будь-якої складності – від земляних робіт до електропостачання збудованого об’єкта. Поряд з спецтехнікою Cat®, застосовуваної в будівництві, гірничій, нафтогазової та лісозаготівельної промисловості, ми пропонуємо широкий асортимент дизельних і газових двигунів, систем і генераторів Cat і MAK.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Києві, ми активно розвиваємо торгові представництва по всій країні. Відкрито 6 філій, створена мережа сервісних центрів, пунктів торгівлі запасними частинами, а також навчальний центр. За рівнем кваліфікації сервісного обслуговування компанія здійснює постійний контроль, організовуючи навчання сервіс-інженерів у власному навчальному центрі, а також в компаніях-постачальниках обладнання.

www.zeppelin.ua


 

IT-solutions

IT-Solutions

IT-Solutions – інноваційний системний інтегратор, що спеціалізується на ІТ-консалтингу, побудові віртуальних і хмарних ІТ-інфраструктур, комплексних проектах у сфері ІКТ.

 • Найсильніша технічна експертиза
 • Експерти входять в 10-ку кращих в Україні
 • Досвід створення віртуальної архітектури на 4000 робочих місць
 • У проекті будуть сертифіковані фахівці VMware, Microsoft, Citrix
 • Тестування і дослідження в Demo лабораторії на базі 2х сучасних ЦОД
 • Досвід реалізації проектів Enterprise-класу
 • Рішення від IT-Solutions – це результат застосування передових технологій і досвід роботи в усіх секторах бізнесу. На нашому рахунку проекти для найбільших організацій

Спектр продуктів, пропонованих компанією на ІКТ-ринку постійно розширюється, як і рівень наших компетенцій. Ми маємо партнерські статуси найбільших світових вендорів IT-обладнання та розробників ПЗ.

Ми – HP Gold Partner, VMware Enterprise Solutions Provider, Citrix Silver Solution, APC Premier Partner, IBM Advanced Partner, Oracle Gold Partner, TrueConf Gold Partner, NetApp Silver Partner, Xerox Service Business Partner, Alcatel-Lucent Business Partner, Hitachi Silver Partner.

Діяльність компанії зосереджена навколо сучасних бізнес-напрямків:

 • Уніфіковані комунікації
 • ІТ-інфраструктура
 • Системи зберігання та обробки даних
 • Мережі та телекомунікації
 • Безпека підприємства
 • ІТ-консалтинг
 • vScore – ІТ-оцінка інфраструктури на предмет впровадження віртуалізації.

it-solutions.ua


 

crypton

Науково-впроваджувальна фірма “Криптон”

Товариство з обмеженою відповідальністю Науково-впроваджувальна фірма “Криптон” було створено в 1992 році групою військових і цивільних фахівців, що мають великий досвід в області цифрової обробки сигналів. Протягом багатьох років ми постійно працювали і продовжуємо працювати над створенням нових і вдосконаленням існуючих засобів криптографічного захисту інформації та засобів реєстрації інформації.

Фірма цілеспрямовано, за рахунок власних ресурсів, проводить науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи з використанням нових перспективних технологій цифрової обробки сигналів систем зв’язку.

Наявний кадровий потенціал і матеріальна база фірми дозволяють у стислі терміни розробляти, виготовляти та впроваджувати нові вироби, оперативно реагувати на потреби ринку в галузі криптографічного захисту інформації та засобів реєстрації.

Вироби, які проектуються та виробляються на фірмі, за своїми якісними показниками можуть забезпечити технічний та криптографічний захист інформації, яка містить відомості, що становлять державну та іншу передбачену законом таємницю.

На фірмі здійснюється плідна діяльність із створення і впровадження:

 • засобів захисту мови і даних в аналогових і цифрових каналах зв’язку;
 • засобів захисту мови і даних в составних каналах зв’язку (комутовані 2-х проводові і 4-х проводові виділені канали, фізичні лінії, радіоканали);
 • засобів захисту інформації в цифрових потоках Е1;
 • засобів захисту інформації в IP мережах;
 • засобів попереднього шифрування інформації;
 • носіїв ключових даних;
 • засобів генерації істинно випадкових послідовностей;
 • центрів генерації та запису ключових даних;
 • інструментальних програмно-апаратних комплексів на основі процесорів цифрової обробки
 • сигналів (ЦОС) фірм Texas Instruments, Analog Devices Inc.;
 • спеціального програмного забезпечення для дослідження комунікаційних і мовних сигналів із застосуванням спеціалізованих обчислювальних засобів на основі процесорів ЦОС;
 • авторизованих алгоритмів аналізу і синтезу мови;
 • модулів мовного перетворення для створення цифрових вокодеров систем супутникового зв’язку;
 • спеціальних обчислювальних засобів для обробки радіолокаційних сигналів на основі процесорів ЦОС;
 • спеціалізованих модулів на основі однокристальних мікроконтролерів для систем автоматики в засобах зв’язку.

Значною перевагою продукції НВФ “Криптон” є доступність для вітчизняного замовника технології виробництва та програмування виробів, а також відпрацьована система гарантійного та сервісного обслуговування.

crypton.ua


S&T

ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА

«ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» займає провідні позиції в країні в галузі проектування та впровадження корпоративних інтегрованих інформаційних систем, складних мережевих і телекомунікаційних рішень.

 • ЦОДи і управління інформацією
 • Корпоративні мережі та комунікації
 • Інформаційна безпека
 • Операторські рішення
 • Інженерна інфраструктура Цода
 • ІТ-аутсорсинг
 • ІТ-аудит і консалтинг
 • ІТ-навчання та сертифікація

snt.ua


sas

SAS

SAS є найбільшою в світі приватною IT-компанією, що працює в області бізнес-аналітики.

Компанія SAS заснована в 1976 році, і сьогодні в її офісах по всьому світу працюють більше 13,7 тис. Співробітників. У Росії і країнах СНД компанія почала роботу в 1996 році. Своїм замовникам SAS пропонує повний спектр рішень і послуг в області бізнес-аналітики: консалтинг, впровадження, навчання, технічну підтримку. Коло пропонованих компанією рішень і послуг охоплює всі етапи роботи з інформацією – від збору та забезпечення якості даних до процесів їх аналізу та побудови наочної аналітичної звітності.

Клієнтами SAS є понад 70 тисяч організацій в 136 країнах світу. Серед них – 91 компанія з першої сотні лідерів, у тому числі «2013 FORTUNE Global 500®». У Росії і країнах СНД в число клієнтів SAS входять всі 10 найбільших російських банків (Ощадбанк Росії, ВТБ, Газпромбанк, Альфа-Банк, Россельхозбанк та ін.), Райффайзенбанк, Банк «Тінькофф Кредитні Системи», Бінбанку, Райффайзен Банк Аваль, Приватбанк, Укрсиббанк та інші фінансові інститути, а також десятки компаній реального і державного сектора, в тому числі РЖД, «Аерофлот», МТС, МГТС, АКАДО, Енел ОГК-5, «Розвідка Видобуток “Казмунайгаз “», Казахтелеком, НП «Рада ринку» , державна корпорація «Росатом» (НІАЕП), різні державні організації та інформаційно-аналітичні центри.

sas.com


 

infopulseІнфопульс

Інфопульс є провідним європейським постачальником інформаційних технологій і послуг аутсорсингу бізнес-процесів з офісами в Німеччині, Франції, Іспанії, Болгарії, Словаччини, Ізраїлю. Штаб-квартира знаходиться в Києві, і ми додатково працює кілька центрів розвитку в Україні. Компанія стійко зростає протягом останнього десятиліття в розмірі до 1,200+ фахівців у 2014 році.

Ключові компетенції Інфопульс включають в себе:

 • Розробка та тестування програмного забезпечення
 • Упаковка додатків і віртуалізації
 • IT і мережевих операцій
 • Телекомунікація
 • Аутсорсинг бізнес-процесів

infopulse.com


1200px-Sigma_Software.svg

Sigma Software University

Sigma Software University – це освітня платформа, створена компанією Sigma Software, для обміну знаннями та розвитку ІТ спільноти в Україні.

Поєднуючи 19-річний досвід компанії в різних галузях та сильну команду експертів-практиків, компанія допомагає професійно зростати та опановувати нові напрямки як початківцям, так і досвідченим фахівцямx та сприяє формуванню інноваційного ІТ community країни.

https://university.sigma.software/


LeverX_Group_black

LeverX Group = LeverX + Emerline

LeverX – офіційний партнер німецької компанії SAP, займається розробкою та впровадженням програмного забезпечення, яке допомагає автоматизувати бізнес-процеси підприємств.

Факти про LeverX:

 • Компанію засновано 2003-го року
 • Клієнти – компанії зі списку Fortune 1000, а також малий та середній бізнес
 • Стек технологічний: SAP (ABAP; SAP S/4HANA; Cloud Foundry, Neo; SAP Fiori, SAPUI5; сервіси REST та SOA та інші) та сторонні технології (машинне навчання, доповнена реальність, IoT, блокчейн, Data Science та інші)
 • 550+ успішних реалізованих проєктів
 • Експерти у таких сферах: нафтогазова, банкінг та фінанси, промислове виробництво, IT та телекомунікації, автомобілебудування тощо

Emerline працює як частина LeverX Group і створює програмні рішення (Web, Mobile, Cloud) для стартапів та великих B2B- та B2C-компаній.

Факти про Emerline:

 • Рік заснування – 2011
 • Технології, з якими працює компанія: Python, Java, Node.js, .NET, PHP, Front-end та інші. Особливу увагу зосереджено на інноваційному технологічному стеку (IoT, AR, AI, машинне навчання, Data Science, блокчейн та ін.)
 • Географія клієнтів – США та Західна Європа
 • 180+ реалізованих проєктів
 • Офіси LeverX Group розташовані у восьми країнах – Білорусі, США, Австрії, Латвії, Убекистані, Литві, Польщі та в Україні. Штаб-квартира – у Кремнієвій Долині.

https://www.ukraine.leverx-group.com/


VR

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

Орган Верховної Ради України, що здійснює парламентський контроль за додержанням конституційних прав та свобод людини і громадянина в Україні (омбудсмен).

Мета парламентського контролю за додержанням прав і свобод людини та громадянина
Закон України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» визначив метою парламентського контролю такі пункти:

 • захист прав і свобод людини і громадянина, проголошених Конституцією України, законами України та міжнародними договорами України;
 • додержання та повага до прав і свобод людини і громадянина суб’єктами, зазначеними у статті 2 вищезгаданого Закону;
 • запобігання порушенням прав і свобод людини і громадянина або сприяння їх поновленню;
  сприяння приведенню законодавства України про права і свободи людини і громадянина
 • відповідність з Конституцією України, міжнародними стандартами у цій галузі;
 • поліпшення і подальший розвиток міжнародного співробітництва в галузі захисту прав і свобод людини і громадянина;
 • запобігання будь-яким формам дискримінації щодо реалізації людиною своїх прав і свобод;
 • сприяння правовій інформованості населення та захист конфіденційної інформації про особу.

ombudsman.gov.ua

 

Comments are closed.