Органи студентського самоврядування

Студентський парламент факультету інформаційних технологій

Студентський парламент факультету інформаційних технологій (СП ФІТ) ­– це об’єднання студентів з активною громадською позицією, які відстоюють та захищають права та інтереси студентів, а також організовують активне студентське життя. СП ФІТ є вищим виконавчим органом студентського самоврядування на факультеті. Він є рушійною силою для нових ідей та інноваційних рішень у всіх сферах діяльності студентів.

СП ФІТ складається з президії та департаментів: культмасового, інформаційного, науки та зовнішніх зв’язків.

До складу президії входить голова СП ФІТ, заступники голови та секретар.

Керівництво СП ФІТ сприяє організації різних подій для студентів та розвитку студентського руху, реалізації студентських ініціатив та захисту їх переконань не лише на рівні факультету, а й Університету.


Голова СП ФІТ – Ковтун Олена Валентинівна
@pryanik_alena

Голова СП ФІТ – це офіційний представник студентів факультету. Важливою складовою роботи голови є організація та контроль роботи департаментів.

Мене звати Альона.

Як студентка, я чудово розумію важливість студентського життя. Я хочу, щоб роки навчання студентів нашого факультету були наповнені емоціями, спогадами та можливостями. Мої задачі бувають дуже різноманітними, але всі вони спрямовані на створення комфортної студентської атмосфери та захисту інтересів студентства на рівні факультету або університету.


Перший заступник голови СП ФІТ – Гончарук Дмитро Олександрович
@dmytro_honcharuk

Діяльність першого заступника голови СП ФІТ спрямована на розвиток партнерства з іншими структурними підрозділами Університету, а також на підтримку студентських ініціатив та проектів. Перший заступник голови СП ФІТ виконує функції голови СП ФІТ у разі її відсутності для забезпечення безперебійної роботи студпарламенту.

Мене звати Дмитро.

Маю активну громадську позицію. Захоплююся людьми, які попри усі негаразди досягають своєї мети та водночас залишаються вірними своїм принципам.

Хочу зробити життя студентства цікавим та незабутнім!


Секретар СП ФІТ –  Позняк Марія Геннадіївна
@cy90sure

Секретар СП ФІТ готує звіти, протоколи, розпорядження, з якими може ознайомитися кожен студент факультету.

Мене звати Марія.

Для мене робота секретаря в студентському парламенті – це не тільки папери та конференції, це щоденна можливість допомагати з втіленням цікавих проєктів та організацією крутих івентів. Ця робота надає мені можливість бути в епіцентрі подій, взаємодіяти з неймовірно талановитими людьми та разом з ними робити студентське життя незабутнім.


Культмасовий департамент

Голова – Лобан Анастасія Ігорівна
@anasssstttaasia

Діяльність культмасового департаменту спрямована на створення незабутніх студентських спогадів. Вечірки, тематичні заходи, спортивні та кіберспортивні івенти – це все про культмасовий департамент. А найголовніше – це благодійність, яка присутня в усій його діяльності.

Мене звати Настя.

Я відповідаю за культмасові заходи нашого факультету. Я дійсно отримую безліч емоцій від організації івентів, але ще більше емоцій я отримую, коли бачу позитивні відгуки студентів. Це дуже мотивує!

Також мене надихає наша команда. Не хочу казати шаблонно, але ми справді як сімʼя. Коли ми разом – ідеї з’являються одна за одною.


Інформаційний департамент

Голова – Шевлюк Вікторія Віталіївна
@pretty_mangoo

Інформаційний департамент оперативно доносить студентам факультету усю актуальну інформацію.

Мене звати Вікторія.

Я дуже люблю людей! Мені подобається бути частиною великих проєктів, керувати процесами та структурувати інформацію. Я присутня з Вами на всіх заходах та в усіх соцмережах, щоб завжди вчасно інформувати Вас про найсвіжіші новини факультету.


Департамент науки та зовнішніх зв’язків

Голова – Гончарук Дмитро Олександрович
@dmytro_honcharuk

Важливою складовою нашого життя є академічний розвиток. Зустрічі з ІТ-спеціалістами, цікаві хакатони, інформація про актуальні вакансії – це все про департамент науки та зовнішніх зв’язків.


Заступник з фінансів – Гончарук Дмитро Олександрович
@dmytro_honcharuk

Відповідає за управління фінансами, контролює витрати кошторису та розподіляє фінансові ресурси.


Офіційні документи

Comments are closed.