Інтервью

Минулого тижня вперше на запрошення кафедри технологій управління наш факультет відвідав Kresimir Fertalj, доктор філософії, професор комп’ютерних наук факультету Електронної Інженерії і Обчислень Загребського університету, Хорватія.

Професором був прочитаний цикл лекцій англійською мовою по темам з управління проектами.

Після завершення, професор Крешимір поділився враженнями від України, а також дав оцінку нашому факультету.

Доброго дня, Крешимір! Раді вітати вас в Україні.

Ви вже не перший день в Києві, тому цікаво було б послухати ваші враження від міста. Які місця ви вже встигли відвідати та які плануєте?

Доброго дня!

Ви знаєте, я дуже ретельно готувався до подорожі в Україну, тому навіть склав список із місць, які обов’язково маю відвідати у Києві! Вчора я вже встиг погуляти на Софійській Площі, покататися на фунікулері та насолодитися всіма прикрасами Хрещатику. Сьогодні я планую відвідати Бессарабську площу, та, звичайно, подивитися на червоний корпус вашого університету. Я знаю, що він у вас дуже красивий. Загалом, мені дуже подобається ваша архітектура… та їжа.

Я також знаю, що вчора ви планували відвідати нашу Оперу.

О, так, звичайно! Нам з дружиною дуже сподобалась ваша українська версія балету. Це було дуже яскраве та емоційне видовище.

Ви знаєте, я також в захваті від настрою киян. Перебуваючи в центрі великого міста, ви, зазвичай, бачите стурбованих людей, які постійно поспішають та знаходяться у стресовому настрої. У Києві все навпаки! Я бачу лише щасливих людей, які гуляють, розважаються, спокійно сидять на трав’яному газоні та спілкуються один з одним, не думаючи ні про які проблеми. Це дуже незвично та водночас приємно бачити у такому великому місці.

Приємно чути! А що ви можете сказати про наш факультет?

Не дивлячись на те, що ваш факультет ще дуже молодий і йому тільки 4 роки, я приємно вражений! Зараз дуже і дуже важко відкривати нові факультети, оскільки ви зіштовхуєтесь з безліччю організаційних питань та обмежень. Однак, ви вже маєте власний корпус, власні лабораторії, гарних викладачів та дуже перспективні кафедри. Як для такого молодого факультету, це чудовий успіх!

Ви вже ознайомлені за нашою кафедрою Технологій управління, як оціните її перспективи?

О, ви маєте великі можливості в напрямку проектного менеджменту, оскільки у вас є ціла кафедра для цього! У мене в Хорватії, наприклад, в університеті є лише декілька курсів по PM, в той час як ви займаєтесь цим набагато серйозніше. Ваші студенти отримають знання, які можна миттєво реалізувати у реальному житті, що зараз є дуже необхідним. У вас є дуже багато простору для розвитку.

Чи плануєте ви співробітництво з нашим факультетом?

Так, звичайно! Саме тому я тут. Ми вже почали обмін студентами. Обов’язково долучайтесь до програми Эразмусу. Ми будемо раді бачити вас у Загребі.

Comments are closed.