Oracle

Факультет інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка отримав статус Інституціонального учасника програми академій Oracle.

Oracle Academy пропонує студентам ресурси для вивчення інформаційних технологій, що дозволяють розширити знання, відпрацьовувати навички, впроваджувати інновації і таким чином отримати конкурентні переваги в технологічних сферах. Комплексні навчальні плани, розроблені професійними викладачами, доступні виключно для інституціональних учасників Oracle Academy.

В рамках навчальних курсів Oracle Academy студенти ФІТ отримали безкоштовний доступ до таких технологій: Oracle iLearning, Oracle Application Express (APEX), Oracle SQL Developer Data Modeler, а також різноманітних середовищ розробки для Java. На семінарах, присвяченим середовищам Alice і Greenfoot і курсах Java Fundamentals та Java Programming використовуються різні безкоштовні середовища розробки для Java (JDE). Студенти мають можливість встановлювати середовища JDE локально на свої комп’ютери. Також студенти мають можливості використовувати інше програмне забезпечення компанії Oracle.

Після закінчення навчальних курсів Академії Oracle та успішної здачі фінальних екзаменів, студенти отримують не тільки записи в залікову книжку, а ще й сертифікат про закінчення відповідних курсів від одного з лідерів в царині Інформаційних технологій.

1

Comments are closed.