Cisco

Факультет інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка було зареєстровано в програмі Мережевих академій компанії Cisco.

Навчальна програма Академії Cisco охоплює широкий перелік тем – від вступу до інформаційних технологій, операційних систем, основ організації та обслуговування мереж до більш складних понять ІТ, таких як мережева безпека, використання складних інструментів пошуку та усунення несправностей. Серед навчальних курсів Академії Cisco є ціла низка дисциплін присвячених Інтернету речей (IoT). Майбутні фахівці отримали змогу дізнатись про найновіші розроби від одного з лідерів галузі.

Мережева академія Cisco використовує систему керування навчанням, яка поєднує заняття з викладачами, використання онлайн-контенту та велику кількість практичних робіт, що відповідає гаслу факультету «Навчання через практику». Навчальні курси академії Cisco не тільки надають студентам найактуальніші теоретичні знання, а ще й допомагають підготуватися до галузевої сертифікації, розпочати та вибудувати кар’єру, допомагають здобути вищу освіту в сфері інформаційних систем, комп’ютерних наук та комп’ютерної інженерії.

Навчання проводять досвідчені викладачі з великим практичним досвідом. Доступ до навчальних курсів Академії Cisco та лабораторного обладнання для студентів факультету цілком безкоштовний. Після закінчення навчальних курсів та фінального тестування студенти отримують відповідні сертифікати від лідера галузі.

Comments are closed.