Відбулося урочисте підписання Тристоронньої угоди про співпрацю та партнерство

12-16 листопада 2017 року відбувся офіційний 4-денний візит делегації Спілки ректорів вищих навчальних закладів України до Польщі на чолі з Президентом Спілки ректором Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонідом Губерським.

Центральним пунктом програми візиту стала зустріч делегації з керівництвом Національної ради науки та вищої освіти, Конференції ректорів академічних шкіл Польщі у Міністерстві науки та вищої освітиПольщі за участі Першого заступника міністра Олександра Бобко. У міністерстві відбулося урочисте підписання Тристоронньої угоди про співпрацю та партнерство і Додатку 1 до Угоди, який стосується конкретних ініціатив партнерів на найближчі 3 роки.

В урочистій церемонії підписання Угоди взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі Андрій Дещиця та радник Міністра освіти і науки України Наталія ЛуковаЧуйко.

Радник Міністра освіти і науки України, доцент кафедри кібербезпеки та захисту інформації Лукова-Чуйко Наталя Вікторівна висловила подяку Першому заступнику Міністра науки та вищої освіти Польщі Олександру Бобко, послу України у Республіці Польща Андрію Дещиці, польським колегам з академічного середовища за сприяння у підписанні двосторонніх, тристоронніх  угод про співпрацю у сфері вищої освіти і науки та за всебічну підтримку України на шляху її інтеграції у європейський освітній простір. «Такі угоди – надають широкі можливості для взаємного обміну досвідом, написанні спільних міжнародних проектів, розширюють доступ наших вчених до можливості провадження досліджень на високотехнологічному обладнанні, можливості академічних обмінів студентів та викладачів. Для нас є дуже важливим підтримка та досвід польських колег, особливо зараз, коли в Україні реформування освіти – є пріоритетним напрямком розвитку Держави, зокрема пріоритети – це якісна, сучасна і доступна загальна середня освіта, модернізація професійно-технічної освіти, забезпечення якості вищої освіти і нова система управління і фінансування науки”, – сказала Лукова-Чуйко Н. В.

Деталі за посиланнями:

http://www.nauka.gov.pl/aktualnosci-ministerstwo/prof-aleksander-bobko-podpisano-umowe-trojstronna-ze-zwiazkiem-rektorow-uczelni-ukrainy.html

http://www.univ.kiev.ua/news/9229

_DSC7094 _DSC7118 _DSC7141 _DSC7155_DSC7164

Comments are closed.