Шаховий турнір

Шаховий турнір21.10.2014 пройшов турнір з секції шахи між шістьма факультетами КНУ.

Почати необхідно з самого складного, а в принципі, таким і був перший раунд для факультету інформаційних технологій. Нашими першими суперниками була команда історичного факультету, яка дала гідну, але все ж недостатню відсіч нашим чемпіонам. Якщо бути чесним, спочатку я вже подумав, що ми програємо на двох дошках, але Ярослав Круковський, володар першого розряду з шахів, під кінець гри легкою рукою чемпіона поставив шах і мат своєму супернику.

Що стосується Даші Жир, єдиної дівчини в команді, то тут все просто: противники, почувши про її перший розряд з шахів, не наважилися з’явитися на змагання, а всі, хто прийшли, були причаровані її посмішкою і робили багато помилок (можливо навіть навмисне ).

За третьою дошкою наш факультет представляв Олег Гром’як. Перший раунд був для нього невдалим, але, як то кажуть: “Один крок назад, два кроки вперед” . Тому, після поразки Олег швидко набрав обертів і здолав усіх своїх наступних суперників, причому з великою кількістю фігур, що залишились, і за короткий період часу.

Факультет інформаційних технологій показав високий рівень професіоналізму на змаганнях, але нашим юним гросмейстерам не варто розслаблятися, бо попереду нас чекає перемога на університетському турнірі.

Comments are closed.