Першість КНУ з футзалу

Підсумкова турнірна таблиця 3групи першості Київського національного університету імені Тараса Шевченка з футзалу.

Підсумкова турнірна таблиця 3групи першості Київського національного університету імені Тараса Шевченка з футзалу

24 жовтня відбулася гра з командою факультету соціології. Здавалося, що наша команда легко отримає перемогу, але чи то недооцінка суперника чи неналаштування на гру призвело до того, що перший тайм завершився нулями на табло, які явно не задовольняли тренера команди, заступника декана Стешенка Григорія Миколайовича, який з першого матчу займався створенням команди факультету. Після настанови тренера, отримавши на горіхи, гра збірної ФІТ змінилася радикально і за кілька хвилин рахунок став 4:0, команда суперників спромоглася лише на гол престижу. Остаточний рахунок 4:1 на користь нашої збірної.

29 жовтня настав момент істини для збірної ФІТ. Ситуація в турнірній таблиці стала вкрай запутаною. Лідери групи збірна факультету психології несподівано програла з розгромним рахунком 1:8 збірній філософського факультету. Рахунок виявився, несподівано звичайно, саме таким, що нашу команду перестала задовольняти нічия з історичним факультетом в останньому турі першості для того, щоб посісти друге місце і потрапити в фінальну частину Кубка ректора, де прийматимуть участь 8 кращих збірних команд Університету.

Нашій команді відступати було нікуди і гра почалася дуже жваво. Дмитро Дженджеро відкрив рахунок на користь збірної ФІТ і майже миттєво зрівняв рахунок забивши гол в власні ворота. Історики дуже хотіли як мінімум не програти і настирно штурмували ворота, які  успішно захищав Єгор Чернишенко. Наша команда проводила разючі контратаки в одній з яких і було забито гол Любомиром Смагою. З рахунком 2:1 команди і пішли на перерву. Початок другого тайму був сумним для збірної ФІТ, «герой» матчу Дженджеро не відпрацював в захисті і історики зрівняли рахунок. За це він отримав порцію конструктивної критики від партнерів та тренера. Свою помилку він зрозумів і через декілька секунд святкував взяття воріт суперника. Переможну ходу підтримав Смага двічі та Сорокін. Історики зрозуміли, «що все пропало», а наша команда довела матч до впевненої перемоги з рахунком 6:2.

Далі було святкування, привітання з смачним тортом від куратора нашого факультету кафедри фізвиховання та спорту Марини Аркадіївни Верлєєвої, за що їй велика подяка і від всієї команди, та тренера і заступника декана Стешенка Григорія Миколайовича. Так тримати і успіхів нашій збірній в фінальній частині Кубка ректора з футзалу, що відбудеться в кінці листопаду.

Comments are closed.