Зустріч з військовослужбовцями

4-5 листопада спільно з ГО «Психологічною кризовою службою», членом якої є співробітник  деканату Факультету інформаційних технологій Буглак Дмитро, відбулась зустріч з військовослужбовцями 41 Батальйону територіальної оборони.

БТрО Чернігівської області сформований з героїчних громадян, що з травня по листопад захищали східні рубежі нашої Батьківщини. Не дивлячи на неповне оснащення технікою та озброєнням бійці гідно показали себе в боях проти сепаратистів та найманці з Російської Федерації.

З військовослужбовцями проводилось групова та індивідуальна терапія. Батальйон був поповненій патріотами яким ще доведеться зустріти ворога вперше. Проведено роботу з підготовки до посттравматичного стресового  розладу, шокових переживань, пов’язаних з веденням бойових дій.

Захисники поділились враженнями про ситуацію на сході, та у столиці. Сором’язливо розповіли про трофеї здобуті в бою. Один з них це вантажній автомобіль ЗиЛ-131, який завдяки зусиллям воїнів та волонтерів було перетворено на унікальну бойову машину «ЗУТАН», аналогів якій немає в Збройних силах України. Але є і втрати у батальйоні, не будуть  ніколи забуті Воїни загиблі за інтереси народу.

З відчуттям глибокої вдячності та гордості за справжніх чоловіків з Чернігівської землі, ми покидали розташування військової частини. Честь та хвала Героям України!

Фотозвіт

[tribulant_slideshow gallery_id=”6″]

Comments are closed.