Андрій Анісімов – один з переможців першого набору YEP інкубатору

В UNIT.City відбувся довгоочікуваний YEP DemoDay #1, де кращі студентські стартапи України могли представити результати своєї роботи.

Факультет інформаційних технологій на цьому заході представляв Андрій Анісімов зі стартапом Type&Hide та індивідуальні учасники: Олександр Корж, Кошина Анна, Кирил Скоробагатько. Також хотілося б відзначити Дегтярьову Юлію, Нікіту Передерія, Дмитра Дженджеро, Дениса Третяка та Олену Пасячник, які працювали в команді організаторів.

По 10 тис. грн на послуги SMM-просування та брендінгу від компанії GoFriends Digital отримали проекти TVStyle – сервіс для пошуку та купівлі речей з телешоу, та IP Bot – бот, який допомагає реєструвати торгові марки та патенти через мессенджер .

Взяти участь в міжнародному форумі Innovation Market зможе команда проекту Type&Hide, що розробила мессенджер, який захищає вашу переписку від сторонніх очей.

Команда BoardGameTopia – онлайн-конструктор настільних ігор – отримала сертифікат на ексклюзивний пакет послуг від Gravitec.net на 50 тис. грн.
А стартап, що допомагає незрячим людям орієнтуватися в просторі за допомогою смартфона – iSEE – став фаворитом ізраїльського інвестиційного фонду JSCapital та отримав сертифікат на річну підтримку від фонду в рамках “Advisoring services for Investor Relations”.

Квиток до півфіналу другого набору в Телеком-акселератор від Radar Tech та Київстар дістався одразу двом командам: сервісу, що переводить шкільні підручники у VR – Curious Reality та системі, що допомагає бджолярам доглядати за вуликами та автоматизує роботу пасіки – Smart BeeHive.

Але це ще не все! “Розумні бджілки” – команда Smart BeeHive – отримали головний приз від генеральних партнерів YEP – Cisco Ukraine та ERC – сертифікат на участь у програмі польського акселератора Business Link Poland у Варшаві.

Резиденти, ви нереально круті! Факультет інформаційних технологій  щиро вітає переможців і бажає в жодному разі не зупинятись на досягнутому!

Наступного навчального року YEP відкриває свій осередок на факультеті. Не сумніваємся, що разом ми станемо драйверами розвитку інновацій в Україні! 19048382_1341673559281094_266138814_o 19047184_1341673655947751_887717433_o 20170608-21-21-15

Comments are closed.