Свято першокурсника

Надворі осінь, на душі смуток, а в Культурно-масового департаменту СП ФІТ новий сезон святкових заходів. Якщо вас можна віднести до категорії тих, хто вечорами сидить без настрою під ковдрою з чашкою чаю, то вам пряма дорога в глядацьку залу на наступний захід (а краще – одразу на сцену з незабутнім номером). Повірте, чудові спогади забезпечено, а доказ цьому – День першокурсника ФІТ 2016.

Цьогорічне свято стало не менш яскравим, ніж минулорічне, хоча виступаючих груп було не так багато. З цього висновок – ФІТ продовжує набирати у свої ряди найталановитішу молодь.

Усе почалося з номера груп КН-11 і КН-12, які продемонстрували труднощі вибору спеціальності при вступі на ФІТ (ще б пак!) «КНщики» задали ритм святу, а їхню хвилю підхопила група УІБ-11. Юні кіберзахисники, маючи безліч ідей, не змогли обрати найкращу, тож показали глядачам новини, перший в історії ФІТа реп-батл і засідання «Клубу анонімних УІБівців». То як там ваші кандидатські, шановні?

Не менш видатним виявився номер групи БІКС-11. Сценка за мотивами всесвітньо відомої «Матриці», змішана з тонкощами майбутньої професії юних БІКСів, викликала – що гріха таїти – справжній фурор у залі і вкотре підтвердила, що фантазія ФІТівців безмежна.

МІТ-11 же взяли за основу свого номеру культове сучасне шоу «Х-фактор». Ідея посадити в приймальну комісію суддів проекту виявилася напрочуд вдалою.

Завершували концертну частину маленькі ФІТівські хіпі – група ПІС-11. Їхня «Пісня про гуртягу» торкнулася душі всіх тих, хто знає, що таке вставати від сусідського будильника, коли твій мовчить.

Нововведенням цьогорічного Дня першокурсника можна вважати феєричну ідею зробити з майбутніх ІТ-спеціалістів конкурентів для Емінема. Ведучі запросили на сцену добровольців із кожної групи і вручили їм список слів, які так чи інакше необхідно було запхати у вірш. Проте справжнім сюрпризом стало те, що під час демонстрації написаного добровольці мали зачитати римовані рядки під ритми репу.

До речі, про реп. З мого боку було б украй неввічливо обійти стороною виступ заморського репера. Можливо, хтось упізнав у ньому минулорічного видатного вченого, проте знайте – вам здалося.

Цьогорічними переможцями стала група БІКС-11, вітаємо!

22-06

Таким був День першокурсника 2016. Усі ті, хто це бачив чи брав участь, нехай ще раз поринуть у яскраві спогади, а хто пропустив – хай приходить на майбутні факультетські заходи. Погодьтеся, що це краще, ніж одиноко сумувати в осінні вечори. ;)

Автор:  Катерина Кубрак (за редакцією Владислави Руденко)

Comments are closed.