Абітурієнтам МІТ

Абітурієнтам МІТ🔈🔈🔈 Шановні абітурієнти та батьки, кафедра мережевих та інтернет технологій факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на навчання вступників за освітньою програмою МЕРЕЖЕВІ ТА ІНТЕРНЕТ ТЕХНОЛОГІЇ (спеціальність 172 Електронні комунікації та радіотехніка, галузь знань 17 Електроніка, автоматизація та електронні комунікації).

Ліцензійний обсяг – 35 осіб.
Державне замовлення в 2023 році – 33 особи.

💛💙 В процесі навчання наші студенти вивчають побудову та експлуатацію телекомунікаційних систем та мереж з використанням перспективних технологічних рішень, технічне та програмне забезпечення роботи операторів мобільного зв’язку, інтернет провайдерів, створення, супровід і використання сучасних інтернет технологій, соціальних мереж, інтернет речей та таке інше.
Значна увага приділяється практичній спрямованості навчання в провідних ІТ компаніях.

💛💙 Наші випускники, крім базових знань предметної області, отримають глибокі знання з програмування, комп’ютерної техніки та кібербезпеки.

💛💙 Особливістю спеціальності 172 Електронні комунікації та радіотехніка є те, що подаючи заявку з пріоритетом 1 або 2, вступник отримує додаткові 2% до конкурсного балу.

🔈🔈🔈 Запрошуємо здобути ґрунтовні знання в кращому ЗВО України!!!

Comments are closed.