Візит до центру соціальної реабілітації дітей «Моя родина»

11 вересня члени студентського профбюро факультету інформаційних технологій відвідали центр соціальної реабілітації дітей «Моя родина», що знаходиться у с.Хотів Київської області.У центрі проживає 12 дітей віком від 6 до 17 років, що тепло та гостинно прийняли наших студентів, та легко знайшли з ними спільну мову. Студенти не залишились в боргу, оскільки прихопили з собою гостинці, які були зібрані стараннями усіх небайдужих.
Нагадаємо, що в аудиторії 106 Військового інституту проходив збір речей для мешканців центру. Профбюро факультету висловлює подяку всім студентам та викладачам факультету інформаційних технологій, які не пошкодували часу та сил, аби поділитися з дітьми своїм теплом.
Надалі профбюро факультету планує підтримувати зв’язок зі співробітниками та жителями центру. Всіх, хто в подальшому виявить бажання допомогти, просимо звертатись до голови профбюро Наталії Бойко або до заступників Юрія Ганжі та Марії Іващенко.
Пам’ятайте, що кожна пожертвувана вами іграшка (що, певно, вже декілька років сумує на полиці), а також книжки, канцтовари та одяг, подарують щиру посмішку мешканцям дитячого центру, а також додасть вам одну позицію у списку добрих справ :). Не будьте байдужими до тих, хто потребує вашої допомоги!

[tribulant_slideshow gallery_id=”15″]

Comments are closed.