Інформація про поселення

Поселення буде відбуватися згідно розпорядження Комісії по поселенню ФІТ. Основні принципи наступні:

  • Спочатку будуть поселені студенти, що попадають в пільгову категорію згідно Наказу Ректора №435-32 від 10.07.2015р. та розпорядження Комісії по поселенню ФІТ «Про поселення студентів ФІТ в гуртожитки»
  • Для всіх інших студентів буде сформований рейтинговий список по балах ЗНО для бакалаврів та сумарних балах магістрів, що розділені на 1,5. Рейтинговий список ФІТ >>>
  • Подальше поселення буде відбуватися згідно рейтингового списку.

Поселення в 16 гуртожиток відбуватиметься 27.08.2015 р. з 9 00 до 17 00 за адресою м. Київ вул. Сєченова 6. Перед поселенням ознайомтесь з пам’яткою про поселення для студентів університету! Список поселених в 16 гуртожиток.

Поселення в 4 гуртожиток відбуватиметься 28.08.2015 р. з 9 00 до 17 00 за адресою м. Київ вул. Ломоносова  47. Перед поселенням ознайомтесь з пам’яткою про поселення для студентів університету! Список поселених в 4 гуртожиток.

На жаль, на нинішній момент ми не можемо поселити всіх, хто цього потребує. Ті, хто не попали в списки на поселення, будуть поселятися згідно рейтингового списку по мірі надходження вільних місць в гуртожитках Університету. Список тих, хто потребує поселення!

P.S. Хочемо також повідомити Вам, що інформація по поселенню, яку ви отримали в листі запрошенні, застаріла, тому просимо Вас керуватися інформацією з сайту факультету.

З повагою,
Комісія по поселенню ФІТ

Comments are closed.