Вітаємо магістрів факультету інформаційних технологій з випуском!

Сьогодні, 07.07.2021, факультет інформаційних технологій Київського національного університету здійснив випуск магістрів.

Усі ці роки студенти здобували знання. Вивчали вищу математику, програмування, технології штучного інтелекту та прийняття рішень, технології управління проектами та технології проектування інтернету речей, технології інформаційної та кібербезпеки, займались і науковими дослідженнями. Як у назві факультету, так і назвах вказаних напрямків присутнє слово «технологія». Це означає, що наші випускники є здатними до виявлення та аналізу проблем, вибору та розробки моделей і методів оптимізації процесів у навколишньому світі, розробки програмного забезпечення та його застосування у вигляді систем підтримки прийняття рішень чи інформаційно-аналітичних систем у багатьох сферах діяльності людини.
Магістри набули цілого спектру soft skills і, у першу чергу, оволоділи навичками критичного мислення.

“Все тече, все змінюється” – стверджував античний філософ Геракліт. Незмінним залишається лише Університет та його гордість – випускники. Цінуйте це!

Сьогодні з Університету починається ваш шлях у самостійне доросле життя, хоча для багатьох із вас воно вже певний час триває. Немає жодних сумнівів, що ви з честю і гордістю пронесете звання випускника Київського національного університету імені Тараса Шевченка через своє життя, як це робили багато поколінь випускників Університету і до вас. При нагоді будете із задоволенням згадувати, що ви були одними із перших випускників факультету інформаційних технологій.

Бажаємо Вам знайти необхідне на Вашому життєвому шляху і бажаємо, щоб це необхідне стало для Вас достатнім! Бажаємо щастя, оптимізму, побільше подорожей, вражень! Нехай завжди з Вами перебуває сила і правда! НЕ забувайте гасло Університету: «Користь, честь і слава»!

Дякуємо, що були з нами у ці роки! В добру путь!

Comments are closed.