Стартувала реєстрація на HUB FIT KNU міжнародної олімпіади Google Hash Code 2021

Є 18 років?
Розпочни власну професійну кар’єру
спільно з компанією Google за 4 кроки!

 

Крок 1. Індивідуальна реєстрація за посиланням: Hash Code – Google’s Coding Competitions   (https://codingcompetitions.withgoogle.com/hashcode)

 

1

 

Крок 2. Створи власну команду на майданчику «Faculty of Information Technology of Taras Shevchenko National University of Kyiv». 

 

2

 
Крок 3. Візьми участь у командному тренувальному турі з використанням системи Judge.

 

3
 
Крок 4. Візьми участь 25 лютого (четвер) онлайн з 19.30 до 23.30 у міжнародних професійних командних змаганнях програмістів Google Hash Code 2021.   
 
Для участі запрошуються всі зацікавлені студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які є старшими 18 років.

 

Капітан команди!
Запроси до власної команди професіоналів власних друзів, викладачів, батьків!

 

Організаційні питання можна вирішити з координатором майданчику «Faculty of Information Technology of Taras Shevchenko National University of Kyiv» – доцентом Силантьєвим Сергієм Олексійовичем, е-mail: sylantyev@knu.ua. Телеграм: @sergiysylantyev.  

 

Додаткова інформація про міжнародні професійні командні змагання Google Hash Code 2021

Google Hash Code 2021 це міжнародне змагання з програмування, яке проводиться компанією Google. Компанія Google розвиває це міжнародне змагання з 2003 року як засіб ідентифікації найкращих талановитих студентів для потенційної зайнятості в компанії. Змагання складається з ряду алгоритмічних задач, які мають бути розв’язані за відведений час. Учасники можуть використовувати будь-яку мову програмування і середовище розробки для найшвидшого отримання розв’язку. Змагання будуть проходити одночасно для всіх країн світу. Час проведення: 19.30 – 23.30, 25 лютого 2021.

Учасники цих найпопулярніших міжнародних змагань минулих років, коли за робочі місця одночасно сідали біля 20000 команд із різних країн світу, свідчать, що для перемоги необхідні три основних навички: знання алгоритмів, вміння швидко писати багато складного коду з мінімальною кількістю помилок і вміння придумувати розв’язки задач. З алгоритмами все просто: це базові інструменти, якими користуються всі студенти. А інші два навички можна вдосконалювати постійно.

Google Hash Code 2021 – командні міжнародні змагання для студентів і професіоналів усього світу. Ви формуєте або приєднуєтесь до команди, обираєте мову програмування і середовище розробки, а команда Google запропонує для всіх учасників реальну інженерну проблему, яку повинні вирішити команди-учасники. Головне: надати готове рішення запропонованої проблеми. Чим точніше готовий код вирішує запропоновану проблему, тим більше балів набирає команда.

За результатами кваліфікаційного раунду будуть визначені найкращі команди-переможці, які будуть запрошені до офісу компанії Google для фінального раунду, де вони будуть спільно працювати над розв’язанням іншого завдання та змагатись за грошові призи. Це змагання дозволяє вам ділитися своїми навичками при роботі в команді та спілкуватися з іншими учасниками, коли ви спільно працюєте над вирішенням проблеми, змодельованої реальною інженерною проблемою Google!

Під час Інтернет-кваліфікаційного раунду ви будете спостерігати за тим, як на офіційному YouTube каналі змагань представники компанії Google знайомлять всіх учасників зі сформульованою проблемою, і ваша команда матиме чотири години для вирішення проблеми оптимізації, використовуючи мову програмування та інструменти на ваш вибір.

Кожен учасник команд-переможців фінального туру Google Hash Code 2021 в одному із офісів компанії Google отримає наступні грошові призи:
1-е місце: 4000 доларів США
2-е місце: 2000 доларів США
3-е місце: 1000 доларів США

Вимоги:
 1. Учасники допускаються до змагань лише в команді, яка може складатися з 2-х, 3-х або 4-х учасників.
  2. Учасникам до завершення реєстрації команди необхідно сформувати свою команди в системі змагань (або приєднатися до існуючої команди). Склад команди НЕ може бути змінений після закінчення терміну, представленого на сайті змагань Google Hash Code 2021. Учасник може вийти із команди тільки ДО визначеного строку. Але, команда повинна мати щонайменше ДВОХ членів протягом змагання, включаючи фінальний раунд. Будь-яка команда, яка має менше ДВОХ членів, не має права брати участь в змаганнях Google Hash Code 2021.
Реєстрація:
 1. Провести реєстрацію за посиланням: https://codingcompetitions.withgoogle.com/hashcode/
  2. Чекайте листа про підтвердження реєстрації від компанії Google.
  3. Через 48 годин у вас з’явиться профіль в системі змагань Judge System. Повідомлення буде надіслано листом від компанії Google.
  4.У системі змагань Judge System можна буде завершити реєстрацію своєї команди (2-4 учасники).
  5. При реєстрації команди обирайте назву HUB «Faculty of Information Technology of Taras Shevchenko National University of Kyiv» в системі змагань Judge System.

Реєстрація за посиланням: https://codingcompetitions.withgoogle.com/hashcode

 

Приєднуйтесь до нас!

Запрошуємо команди професіоналів від компаній спонсорів! 

Доцент Силантьєв Сергій Олексійович,
е-mail: sylantyev@knu.ua,
Телеграм: @sergiysylantyev  

 

 

 

Comments are closed.