Доповнення до правил поселення у гуртожитки

700674595

Для тих, хто потребує поселення до гуртожитків Університету, обов’язковою є наявність довідки від сімейного лікаря про стан здоров’я, в якій мають бути:

  • запис про флюорографію легень, зроблену впродовж останнього року (з відповідним номером і назвою медичного закладу);
  • довідка про огляд дерматолога із печаткою лікаря (не більш як тижневої давності);
  • карта щеплень (за офіційним зразком).

 Для поселення є три варіанти можливих дій.

Варіант 1. Вступник звертається з довідкою від свого сімейного лікаря за місцем проживання в Університетську клініку КНУ імені Тараса Шевченка, де на підставі наданих документів заводиться медична картка, і надається дозвіл на поселення.

Варіант 2. Якщо у вступника немає відповідної довідки від сімейного лікаря, в Університетській клініці КНУ імені Тараса Шевченка їм буде запропоновано укласти декларацію з лікарями амбулаторії сімейної медицини та безкоштовно отримати дозвіл. Для цього упродовж поселення до гуртожитків в Університетській клініці за графіком буде організовано роботу пункту сімейної медицини клініки «Мій лікар», яка є партнером Університетської клініки. Для підписання декларації потрібен паспорт та ідентифікаційний код.

Варіант 3. Коли вступник не має свого сімейного лікаря та відмовляється від укладання декларації, обстеження можна буде пройти в Університетській клініці платно, а відповідна довідка видається після проведення флюорографії, огляду дерматолога та заведення медичної картки.

Comments are closed.