Вебінар «Startup’s Exits from Corona Crisis»

Шановні студенти та викладачі,
25 травня 2020 о 13 годині відбудеться вебінар на тему: «Startup’s Exits from Corona Crisis» (Вихід з кризи викликаної Коронавірусом за допомогою Стартапів).

Мова вебінару – англійська.

Вебінар буде проводити Tal Catran.

Тал – видатна особистість світової інноваційної екосистеми. Заснував 14 акселераторів стартапів, починаючи з 2012 року, як в Ізраїлі, так і за кордоном, та отримав право зватися Гуру створення акселераторів, концентраторів та екосистем стартапів. Він виступає членом Консультативної ради в різних компаніях та технологічних стартапах, головним чином в галузі CyberSecurity, IT, AdTech, Retail, Drones, Home Land Security та інших. Його активна участь із сотнями стартапів, акселераторів, інкубаторів, інноваційних центрів, технопарків та інших основних гравців у підприємницьких екосистемах пошир.ється від Ізраїлю до Східної Європи та Азії. На вебінарі Тал Катран розповість про поточну ситуацію, яка впливає на стартапи та про стратегію виходу з Корони до Нової Нормальності.

Вебінар організовано спеціально для студентів та викладачів ФІТ за підтримки проекту Erasmus + dComFra – Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens, 598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP.

Посилання на вебінар: https://www.facebook.com/fit.knu.ua/live

Comments are closed.