Stating democracy: Europe in Me. Me in Europe

17-19 квітня у приміщені Червоного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка відбулася міжнародна молодіжна конференція, темою якої була роль демократії в сучасному світі. Вона була організована AEGEE, за підтримки Фонду Франка Біанкері.

Учасниками триденного заходу стали активісти із України та Європи, а саме: Німеччини, Франції, Польщі, Бельгії, Іспанії, Нідерландів та Великобританії.

Протягом трьох днів було проведено чимало різноманітних заходів, включаючи лекції, воркшопи, зустрічі із відомими людьми та вечірки.

Гостями та лекторами заходу стали: Марі-Елєн Каільол, президент ассоціації “Друзів Франка Біанкері”; Хольгер Шмід, мережевий директор АЄЖЕ; Олексій Рябчин, народний депутат України; Аліна Свідерська, проектний менеджер, президент Кембриджської спілки України; Олександра Азархіна, активіст “Громадського ТВ”, член ініціативної групи Міністерства аграрої політики України.

Протягом конференції було висвітлено роль молодих людей у становленні демократії країни, демократизації її суспільства. Було досягнуто висновку, що лише за умови соціальної активності молоді подолання корупції та значимі зміни у владі є можливими.

Всі учасники отримали пам’ятні сертифікати та можливість стати членом АЄЖЕ.

Асоціація генеральних штатів Європи (фр. Association des Etats Généraux des Etudiants de l’Europe, AEGEE), також відома як Європейський студентський форум, є однією з найбільших молодіжних організацій Європи, що ставить перед собою такі цілі:

  •  сприяти об’єднанню Європи, боротися із стереотипами;
  • сприяти створенню відкритого толерантного суспільства сьогодні та в майбутньому;
  • сприяти поширенню і підтримці демократії, прав людини, толерантності, міжкультурної співпраці, мобільності та європейських стандартів в освіті.

Нині учасниками АЄЖЕ є близько 15 00 осіб у більше ніж 40 країнах.

[tribulant_slideshow gallery_id=”9″]

Comments are closed.