Oracle Corporation

800px-Oracle_wordmark.svgOracle (Oracle Corporation) — американська корпорація, найбільший в світі розробник програмного забезпечення для організацій, великий постачальник серверного обладнання. Oracle Corporation (nasdaq ORCL) — одна з найбільших американських компаній, розробників систем керування базами даних, інструментів для розробки баз даних, а також ERP-систем.

Штаб-квартира корпорації знаходиться у США, в штаті Каліфорнія, поряд із Сан-Франциско. В Oracle працює понад 101950 осіб по всьому світу станом на 2009 рік. Корпорація збільшила свою частку на ринку програмного забезпечення за рахунок органічного зростання і через ряд високотехнологічних придбань. На 2007 рік Oracle стала третьою за величиною доходів на програмному забезпеченні компанією після Microsoft і IBM.

Флагманським і найвідомішим продуктом є система управління базами даних Oracle. Компанія також будує ряд інструментів для розробки баз даних і систем середнього рівня програмного забезпечення, програмного забезпечення для планування ресурсів підприємства (ERP), Customer Relationship Management Software (CRM) та управління ланцюжками постачання (SCM).

Ларрі Еллісон, засновник корпорації Oracle, обіймає посаду генерального директора Oracle протягом усієї історії існування компанії. Еллісон також був головою ради до його заміни на О. Джеффрі Хенлі у 2004 році. Еллісон зберігає свою роль як виконавчого директора.

oracle.com

Comments are closed.