Міжнародний майстер клас «Ефективні системи детекції брехні, поліграф»

Шановні друзі, колеги!
01.10.2019 року за запрошенням шановного Олександра Оксіюка – завідувача кафедри кібербезпеки та захисту інформації, доктора технічних наук, професора в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка https://www.facebook.com/kyiv.university був успішно проведений міжнародний майстер клас «Ефективні системи детекції брехні, поліграф». Сергій Казьмірук (Sergii Kazmiruk) сертифікований США експерт-поліграфолог, менеджер міжнародного рівня з безпеки бізнесу, приватний слідчий провів цікавий та корисний Майстер Клас і видав іменні Сертифікати. Сергій Мельник експерт-поліграфолог практично проводив тестування.
333
Мета заходу досягнута! Ми дякуємо шановним учасникам і студентам, всім хто нам допомагав та був лояльний до наших прагнень – за спільний професійний вклад в розвиток професійних компетенцій, системи навчання та перепідготовки згідно міжнародних стандартів ASTM, інноваційних напрямків та перспективних ідей! Ми дякуємо шановному Володимиру Міщенко – директору навчального центру компанії DEPS за координацію та розвиток системи навчання експертів-поліграфологів та впровадження інноваційних систем виявлення прихованої інформації! Учасники Майстер Класу отримали Сертифікати! Було зроблено великий методичний, освітній та науково-практичний вклад в розвиток та правильне розуміння ключових аспектів, стандартів ASTM, методик рекомендованих АРА студентами університету – тим молодим поколінням young students, що є споживачем такої інформації, технологій та такого потужного кейсу, що працюють у світі цифрових технологій та повинні ще розуміти необхідні правові аспекти. І нічого зайвого – все актуально, професійно і по суті + практика застосування поліграфа! Отримуючи нові знання та практику всі категорії зможуть успішно їх застосовувати в майбутньому. І те, що зараз є інноваційне через декілька років стане нормою! Зокрема, студенти отримали достовірну та актуальну інформацію про інноваційні технології виявлення прихованої інформації та успішну професійну діяльність!
111

222

Захід був безкоштовний та максимально доступний в інформаційній сфері, що дозволило взяти участь і отримати знання, досвід і практику всім, кого цікавила дана тематика. Ми актуалізували ключовий принцип рівності – можливості отримати знання та практику вільно і для всіх! Ми зробили це для шановних людей! http://www.univ.kiev.ua/

Comments are closed.