Проведено науково-технічну конференцію

12 – 13 березня 2015 року у корпусі РФФ проходила науково-технічна конференція «Інформаційна безпека України», основними темами якої були “Науково-технічні та практичні аспекти розроблення та використання засобів технічного захисту інформації” та “Методи, засоби і заходи забезпечення інформаційної безпеки та безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем”.

Організатори мали за мету підняти питання актуальності захисту інформації та інформаційного простору; представити основні досягнення у галузі інформаційної безпеки, донести роль захисту інформації на державному рівні, ознайомити студентів з новинками у сфері кіберпростору, які обладнані за останнім словом техніки.

Організаторами виступили кафедра кібербезпеки та захисту інформації факультету інформаційних технологій спільно з факультетом радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем. На конференції були присутні представники найкращих технічних та профільних ВНЗ країни, слово перед аудиторією  мали кваліфіковані кадри державних та комерційних підприємств України, експерти високого рівня, які мають безпосереднє відношення до інформаційного простору та неодноразово на своїй практиці стикалися з проблемами захисту інформації.

Серед учасників та слухачів конференції:

представники вищих навчальних закладів – Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Національного авіаційного університету, Державного університету телекомунікацій, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «КПІ»;

фахівці структурних підрозділів Адміністрації Держспецзв’язку України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Міністерства обороні України, Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, інших органів державної влади;

спеціалісти організацій та установ (ДП “Українські спеціальні системи”, ПАТ «НДІ ЕМП», ПАТ «МАРС», ТОВ «НікС», ТОВ «D.A.S.», ТОВ «Криптон», НДЦ «Тезис» НТУУ «КПІ», НАЕК «Енергоатом», ТОВ «Криптософт», ТОВ «Епос», ТОВ «Ріас», НВП «Плазмотехніка».

Студентам також надавалася можливість виступити зі своїми першими вагомими дослідженнями у цій галузі, звісно, під керівництвом викладачів кафедри. Нашу кафедру представляли студенти груп УІБ та БІКС Гаврилюк Григорій та Козак Олександр.

Серед студентів кафедри виявилося немало охочих послухати доповіді учасників та винести для себе багато цікавої та корисної інформації. Хочеться відмітити особливу актуальність питань, розглянутих на конференції, у сьогоднішні нелегкі для України дні, коли кожне слово має свою вагу та свої наслідки.

[tribulant_slideshow gallery_id=”7″]

Comments are closed.