Коломієць Анна Степанівна

Кандидат економічних наук, доцент кафедри технологій управління. 

Вища освіта:

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут». Спеціальність «Економічна кібернетика», кваліфікація магістр.

Захищені дисертації:

  • Кандидатська дисертація: «Комерційна концесія як засіб стимулювання операційної діяльності машинобудівних підприємств» за спеціальністю 08.00.04 – «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)».

Досвід роботи: 

  • 2011-2014 рр. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», аспірант, асистент (за сумісництвом).
  • 2015-2020 рр. Київський національний університет імені Тараса Шевченка, асистент кафедри технологій управління.
  • 2020-дотепер Київський національний університет імені Тараса Шевченка, доцент кафедри технологій управління.

Наукові праці: 

Має 79 публікації, з них 26 наукових праць у фахових виданнях та виданнях, що входять до переліку науково-метричних баз даних (4 статті у закордонних наукових виданнях) та 41 публікація тез у матеріалах науково-технічних конференцій (4 публікації у закордонних виданнях, 7 публікації Scopus), 2 навчальні посібники, 2 закордонні монографії. Індекс Гірша в Scopus – 3, у Google Scholar – 6.

Наукові інтереси:

Управління проєктами, управління інноваційними проєктами, управління проєктними командами.

Нагороди: грамота Київського національного університету імені Тараса Шевченка за успіхи у навчальній, науковій та виховній роботі, 2019 р.

 

Comments are closed.