КНУ-EXPO-2019

1 червня 2019 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка
вже вчергове відбудеться грандіозна освітня подія –
Загальноуніверситетський день відкритих дверей 
КНУ EXPO-2019.

Програма заходу передбачає презентації освітніх програм і фахові консультації від університетських експертів у рамках роботи виставкових і профорієнтаційних платформ, вичерпні поради щодо Вступної кампанії–2019 для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків чи родичів, а також захопливі конкурси, цікаві тематичні воркшопи й ґрунтовно розроблену культурно-розважальну частину.

Університетська локація Головного корпусузгуртує на освітньому фестивалі представників усіх навчальних структурних підрозділів КНУ, співробітників Підготовчого відділення, Приймальної комісії, університетських студентів і їхніх викладачів. І все це – задля того, аби допомогти майбутнім вступникам обрати свій шлях до успішного майбутнього. Усі присутні матимуть нагоду отримати вичерпні консультації щодо процесу й особливостей вступу, щодо функціонування університетських підготовчих курсів, розгалуженої структури самого Університету. Не проґавте свого шансу одержати консультації від досвідчених фахівців КНУ, які кожному посприяють у виборі подальшої професії та дадуть відповіді навіть на найбільш заплутані й нестандартні запитання!

  • Коли: 1 червня 2019 року, 10:00 – 15:00.
  • Де: Головний навчальний корпус КНУ імені Тараса Шевченка
    (м. Київ, вул. Володимирська, 60).
  • За додатковою інформацією звертайтеся: (044) 239-34-60 – Центр Комунікацій КНУ, 224 кабінет Головного корпусу.

Яскраві моменти КНУ EXPO-2018 можна переглянути за фотозвітами першого і другого дня, що відбулися навесні та восени 2018 року.

Запрошуємо слідкувати за подією й оновленням її програми у  фейсбук-спільноті!

Чекаємо всіх зацікавлених у здобутті якісної вищої освіти в Україні!

 

Центр комунікацій КНУ

Comments are closed.