Міс та Містер ФІТ 2019/Цьогорічна запальна “Містерія”

21 березня стало одним з найатмосферніших днів для нашого факультету, адже саме в цей день в клубі D.Fleur обирали Міс та Містера ФІТ 2019.

За це звання змагались 6 дівчат та 5 хлопців, які протягом 2 місяців готувались до участі у конкурсі.

Захід тривав близько трьох годин: тематичні конкурси, виступи творчих колективів, драйвовий гумор ведучих, чудова атмосфера та нагородження переможців зробили конкурс незабутнім для всіх учасників та глядачів. Ніхто не залишився байдужим: щирі емоції та безпосередня залученість у дійство створили гарний настрій та принесли неймовірне задоволення.

Учасників оцінювали: Містер ФІТ 2018 — Микита Кобильчук, Міс ФІТ 2018 – Валерія Бачинська, заступник декана з навчально-виховної роботи Мостопалова Марина та представники спонсорів: студія візажу Over the Moon та ігровий фестиваль Wegame.

Отже, за рішенням журі, призові місця посіли:
Міс ФІТ — Анна Овчиннікова,
Містер ФІТ — Євген Готовщиков,
Віце-міс ФІТ — Анастасія Швидюк,
Віце-містер ФІТ — Анатолій Камалетдинов.

А от серця глядачів захопили:
Дар’я Блохіна — Міс глядацьких симпатій,
і знову Євген Готовщиков — Містер глядацьких симпатій!

За словами однієї з членів журі, Валерії Бачинської — «Масштабно, набагато краще, ніж було в минулих роках, і таланти були більш вражаючими, ніж в минулому році».

Організатори, на чолі з головою культурного департаменту СП ФІТ Маслянко Тарасом, виконали неперевершену роботу. Сподіваємося, що даний захід задав планку якості для наступних років.

Comments are closed.