В Університеті відбудеться благодійний вечір

Асоціація випускників юридичного факультетуКНУ імені Тараса Шевченка проведе в головному навчальному корпусі благодійний вечір «Подаруй добро тваринам».

Захід відбудеться 31 січня 2019 року, початок – о17:00. Благодійний вечір відбудеться в Мистецькому салоні Університету. Під час благодійного заходу збиратимуться кошти на потреби притулку для тварин «Сіріус».

Умови участі в благодійному вечорі:

  • вхід на захід – платний, вартість вхідного квитка є особистим внеском учасників заходу на потреби притулку для тварин;
  • благодійний внесок для участі у вечорі однієї фізичної особи – 100 гривень;
  • вартість участі у вечорі для представників юридичних фірм, судів, адвокатських бюро, об’єднань, громадських організацій та подібних організацій – 600 гривень.

Благодійні внески можна сплатити безпосередньо на благодійному вечорі або перерахувати їх на рахунок Благодійного фонду «Сіріус». Якщо учасник заходу перераховує кошти на рахунок притулку для тварин, слід повідомити про цей платіж Асоціацію випускників юридичного факультету КНУ за мейлом:alumnilawknu@gmail.com. Після надходження коштів і листа про оплату внеску на зазначену скриньку організаційний комітет благодійного вечора надішле платникові особистий квиток-запрошення для участі в заході.

Асоціація випускників юридичного факультету наголошує: якщо ви не маєте можливості відвідати захід особисто, але прагнете допомогти притулку для тварин «Сіріус», можна перерахувати кошти на банківський рахунок Благодійного фонду «Сіріус», із вказівкою призначення платежу як «Благодійний вечір».

Усі зібрані під час заходу кошти будуть спрямовані на закупівлю необхідних притулкові кормів, медикаментів та речей господарського призначення. Асоціація випускників юридичного факультету розмістить у адміністрованих нею соцмережах відповідні документи й звіти про використання зібраних коштів.
-1209313930Банківські реквізити для надсилання благодійних внесків для участі в заході:

  • рахунок: 26002056223177;
  • отримувач: Благодійний фонд «Сіріус»;
  • код: 21684066;
  • предмет платежу (вказувати обов’язково): Благодійний вечір;
  • назва банку: ПАТ КБ «Приватбанк».

Асоціація випускників юридичного факультету щиро запрошує всіх охочих відвідати благодійний захід і підтримати притулок для тварин «Сіріус».

Центр комунікацій КНУ

Comments are closed.