З Днем Соборності України!

22-го січня 1919-го  був публічно оприлюднений «Акт злуки» в Київській столиці на знаменитій Софійській площі. З того самого дня Україна святкує День Соборності (Акт Злуки), день української єдності. У цей День ФІТ приєднується до привітань 100-ї річниці на адресу всього українського народу! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну!

sobornist

До Дня Соборності України – 100-ї річниці Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який відзначають 22 січня, у столиці відбудеться низка урочистих та святкових заходів.

 На мосту Патона проведуть молодіжну акцію “Живий ланцюг соборності”, а також мирне зібрання “День Соборності України”. Також цього дня 22 січня з 8:00 до 19:00 на Софійській площі відбудеться святковий захід до 100-річчя проголошення Акта Злуки. У Міській спеціалізованій молодіжній бібліотеці “Молода гвардія” до 28 січня  триває книжкова виставка “Український шлях до Незалежності від Революції до Соборності”. А в Національному історико-архітектурному музеї “Київська фортеця” проходить фотовиставка до Дня Соборності України, яка триватиме до 31 січня.

Крім того, у січні, у читальному залі Державного архіву м. Києва та на офіційному сайті архіву проведуть виставку архівних документів “До 100-річчя Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки”.

005

Comments are closed.