СПІВПРАЦЯ ІЗ КИТАЄМ

ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ВПЕВНЕНО РОЗПОЧАВ СПІВПРАЦЮ ІЗ КИТАЄМ

1

Міжнародне співробітництво в сфері надання освітніх послуг є важливим напрямком розвитку факультету інформаційних технологій.

В рамках співпраці факультету із Українсько-Китайським Центром Шовкового Шляху було налагоджено співробітництво із китайським Політехнічним коледжем міста Яньчен.

2

В результаті роботи щодо налагодження співпраці, 27 серпня до факультету прибуло 10 викладачів китайського коледжу для навчання в аспірантурі.

3

Для закріплення дружніх відносин із китайським коледжем та проведення заохочувальної роботи серед його випускників з 22 по 29 серпня було проведено Літню школу для групи китайських студентів, в рамках якої вони прослухали профорієнтаційні доповіді на тему «Інформаційні технології та управління проектами» та мали змогу ознайомитися із українською культурою та історією.

4

Але студенти з Китаю не тільки працювали, але й відпочивали. Як в справжньому проекті їм було організовано відвідування музею університету та історичного парку «Київська Русь», проведено екскурсію по визначним місцям Києва.

5

З метою планування подальшої співпраці 27 серпня до Києва прибула делегація Політехнічного коледжу Яньчен на чолі з проректором Лю Бічаном. Проведено зустрічі із проректором Петром Олексійовичем Бехом та деканом факультету інформаційних технологій Юрієм Миколайовичем Теслею.

6

7

Як зазначив проректор Лю Бічан підвищення кваліфікації викладачів коледжу, а саме навчання в аспірантурі є пріоритетним напрямком в стратегії розвитку коледжу, тому на майбутнє планується відправити на навчання ще 2 групи аспірантів.

Проректор Петро Олексійович Бех відмітив перспективність співпраці факультету інформаційних технологій із китайськими партнерами та зауважив що цю співпрацю необхідно поширювати на інші факультети.

Декан факультету Юрій Миколайович Тесля відмітив важливість співпраці із Яньченским політехнічним інститутом та вручив заохочувальні сертифікати гостям факультету, а також запросив китайських випускників продовжити навчання в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

8

9

10

Керівник проекту
співпраці з китайськими університетами
і організаціями «Шовковий шлях» А. О. Білощицький

Comments are closed.