Події

cofinErasmus    dComFra logo150

25.02.2019 відбувся щорічний семінар для вчителів шкіл та професійних вчителів, а також учнів 8-10 класів закладів загальної середньої освіти, закладів позашкільної освіти Київської області які входять до Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України. В рамках цього семінару зробили доповідь учасники проекту «dComFra – Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens» завідувач кафедри інформаційних систем та технологій, професор Білощицький А.О., доцент Кучанський О.Ю. та доцент Палій С.В. В рамках доповідей було зроблено акценти на цілі і завдання проекту та зроблено акцент на розробку української рамкової структуру цифрових компетентностей для педагогів та громадян на базі Європейської рамкової структури цифрових компетентностей для педагогів та громадян. Також було донесено продосвід виконання проектів по програмі Erasmus + KA2 та про інструменти завдяки яким буде відбуватися підвищення компетенцій у вчителів та населення України.

В семінарі прийняли участь наступні організації:

  • Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації;
  • Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді»;
  • Факультет інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Президія Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України.

[tribulant_slideshow post_id=”12644″]


cofinErasmus dComFra logo100

05.03.2019 року відбувся Круглий стіл в Міністерстві освіти і науки України в рамках цієї зустрічі були обговорені задачі проекту «dComFra – Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens» в рамках Програми Еразмус+ за напрямом KA2: Розвиток потенціалу вищої освіти / Capacity Building in the Field of Higher Education, а також які будуть отримані результати по закінченню проекту. Обговорили створення Цифрової коаліції в Україні які задаці та функціїї вона на себе візьме та які інструментарії будуть задіяні для реалізації підвищення цифрових компетенцій вчителів та населення України.

В зустрічі взяли участь представники Міністерства освіти та науки України на чолі з Генеральним директором директорату вищої освіти та освіти дорослих Олегом Шаровим. Також на зустрічі були присутні Координатор українських партнерів доцент кафедри інформаційних систем та технологій Сергій Бронін, завідувач кафедри інформаційних систем та технологій, професор Андрій Білощицький (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), завідувач кафедри комп’ютерних наук, професор Олена Чайковська (Київський національний університет культури і мистецтв) та завідувач кафедри системотехніки, професор Ігор Гребеннік (Харківський національний університет радіоелектроніки).

По результатах круглого столу Міністерство освіти і науки України створили робочу групу при міністерстві для роботи над проектом “dComFra”.


 

cofinErasmus dComFra logo100

 

10.07.19 в рамках співпраці з Малою академією наук України було проведено виїзний інформаційний день професором кафедри Інформаційних систем та технологій Оніщенко Андрієм Михайловичем в науковий табір Київської області на межі з містом Біла Церква. Андрій Михалович розповів про роботу кафедри інформаційних систем та технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка над міжнародними проектами з Китаєм та з Європою. Розповів про хід реалізації Програми Еразмус+ за напрямом KA2: Розвиток потенціалу вищої освіти / Capacity Building in the Field of Higher Education, проекту «dComFra – Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens».

Comments are closed.